Nie jest łatwo zaplanować swój urlop. Wybierając się na wczasy trzeba brać pod uwagę wiele aspektów: począwszy od tego w jakiej lokalizacji go spędzimy, kończąc na przedmiotach jakie ze sobą weźmiemy. Jednak jedną z ważniejszych czynności jakie powinniśmy zrobić, jest zastanowienie się nad tym, w jaki sposób i jakim środkiem transportu dotrzemy na miejsce docelowe. Jak wiemy, mamy szeroką gamę możliwości do wyboru z dziedziny transportu, każda z nich posiada zarówno wiele plusów jak i minusów. Pojawia się wtedy pytanie który pojazd powinniśmy wybrać aby spędzić czas w podróży przyjemnie, bezpiecznie i tanio. Z odpowiedzią na to pytanie wychodzi Polska, nowoczesna wypożyczalnia samochodów Carfree, która jest w stanie zaoferować nam wszystko to czego potrzebujemy aby spełnić nasze wymagania związane z dotarciem na miejsce naszego wypoczynku.

Oszczędny wybór 

Samochód osobowy jest dość kosztownym wydatkiem ale nie jest to jedyna rzecz na którą będziemy musieli przeznaczyć pieniądze. Do zakupu naszego wymarzonego pojazdu dochodzą również koszty jego ubezpieczenia i eksploatacji, które jak wiemy nie zdarzają się rzadko, ponieważ chociażby w przypadku pierwszej z opcji, zakup asekuracji naszego auta jest powtarzany regularnie co rok i w naszym kraju jest obowiązkowy aby w ogóle korzystać z pojazdu. Dzięki profesjonalnej wypożyczalni samochodów Carfree nie musimy się już martwić o te kwestie, ponieważ niezależnie od tego czy wybierzemy wynajem auta na krótki czy też długi okres, możemy być pewni, że Carfree zajmie się wydatkami związanymi z utrzymaniem samochodu, jego serwisem a także przeglądem. Niezależnie od tego czy postanowimy wybrać się na wymarzony odpoczynek jeszcze w przeciągu kilku następnych dni czy też tygodni a nawet miesięcy, ta wypożyczalnia umożliwia w łatwy sposób wybór terminu rezerwacji auta. W przypadku gdybyśmy zmienili zdanie co do daty odbycia naszej wyprawy, dla Carfree nie jest problemem odwołać lub przełożyć zamówienie pojazdu. Jakby tego było mało, ta ekskluzywna wypożyczalnia samochodów oferuje nam szeroką gamę pojazdów z każdej kategorii w bardzo przystępnych cenach, które zaczynają się od 79 złotych za dobę.

Wieloosobowa podróż

Powinniśmy sobie zadać pytanie, co się stanie jeżeli poza naszą drugą połówką i dziećmi, będzie chciała dołączyć do wyprawy chociażby zaprzyjaźniona rodzina z sąsiedztwa. W teorii mogłaby jechać kolejnym autem, jednak może to wygenerować niepotrzebne dodatkowe koszty, a także niekoniecznie mogłoby to należeć do najwygodniejszych rozwiązań. Nie każdy również jest szczęśliwcem posiadającym pojazd, który zawiera więcej niż 5 miejsc aby zmieścić większą ilość osób. Najprostszym wyborem w tej sytuacji, jest wypożyczenie większego samochodu, jednak przeważnie wybór aut z segmentu P oraz R jest ograniczony, nie wszystkie wypożyczalnie gwarantują nam odpowiedni komfort jakiego byśmy oczekiwali, również trzeba podpisywać umowę, która posiada mnóstwo niezrozumiałych linijek i punktów prawnych, których rozszyfrowanie niekiedy wymaga sporo czasu. Na szczęście wszystkie te problemy rozwiązuje wypożyczalnia samochodów Carfree. Oferta pojazdów jest na tyle rozbudowana, że możemy dowolnie w niej przebierać. Firma utworzyła jasny przegląd właściwości aut, w której została wyszczególniona ilość spalania oleju napędowego, pojemność bagażnika oraz przegląd funkcji jakie pojazdy posiadają. W przypadku gdy wypożyczamy wóz, nie musimy płacić jakiejkolwiek kaucji, ponadto dostajemy umowę, która jest napisana w tak prosty sposób do zrozumienia, że załatwienie tej formalności nie przekracza dziesięciu minut. Prawdą jest, że wypożyczenie busa lub vana niesie za sobą większe koszty niż w przypadku samochodu z klasy A lub B. Jednak niemal na pewno będzie nam się to bardziej opłacać niż jeżeli mielibyśmy płacić podwójnie za paliwo w przypadku jazdy “na dwa auta”. Wybierając większy pojazd, wybieramy także opcję pomieszczenia się w jeden samochód, która wyklucza takie niepożądane sytuacje jak utrata z pola widzenia naszych towarzyszy wspólnej wędrówki, co może się wiązać z niepotrzebnym stresem. Wiedząc, że cała załoga uczestnicząca w podróży jest obok nas może również doprowadzić do tego iż nasze poczucie bezpieczeństwa skutecznie wzrośnie dając nam wyższy komfort jazdy – co wpływa również na samopoczucie i lepsze nastawienie na długo wyczekiwanym urlopie.

Urlop w Polsce czy za granicą to nie kłopot

W dzisiejszych czasach niełatwo o bezstresowy wypoczynek. Do grona różnych mniej lub bardziej istotnych problemów należy również to w jakiej lokalizacji będziemy konsumować nasz urlop. Nie warto w takim przypadku zaprzątać sobie głowy taką sprawą jak to czy parking na którym zostawimy auto jest na tyle bezpieczny, że nie zostanie ono skradzione. Nie warto również zajmować sobie głowy problemami związanymi ze stanem pojazdu, który może nam pokrzyżować plany i napsuć trochę krwi. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Carfree w łatwy sposób zwalcza te problemy, w pełni odpowiada ona za swoje auta, dlatego też podczas wypoczynku nie musimy martwić się o to czy auto bezpiecznie stoi na miejscu. Jeżeli coś się z pojazdem stanie, to wypożyczalnia zajmie się jego sprawą, a nam podstawi kolejną maszynę. Carfree aktualnie posiada 14 oddziałów w Polsce, w tym w 8 najpopularniejszych miastach – Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku, dlatego też łatwo o dostęp do wypożyczalni. Nie jest wymagane abyś specjalnie musiał fatygować się do oddziału, Carfree oferuje możliwość dostarczenia aut w wybraną przez Ciebie lokalizację. Jeżeli zamierzasz spędzić swój urlop na wczasach w Polsce oraz chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, to możesz zrobić to w łatwy sposób – zamiast wypożyczać samochód na cały okres Twojego pobytu na wakacjach, wypożycz go na czas trwania podróży i kiedy już dojedziesz na miejsce skontaktuj się z firmą Carfree, a oni bez dodatkowych opłat odbiorą go od Ciebie. Następnie gdy zakończy się czas wypoczynku, możesz ponownie skontaktować się z wypożyczalnią i kolejny raz dostać auto na ustalone miejsce – w Taki sposób zamiast płacić za np 2 tygodnie pożyczki auta, możesz zapłacić za 2 dni.

Jeżeli jednak planujesz wczasy poza granicą Polski, to nie musisz specjalnie z tej okazji szukać innej wypożyczalni samochodowej. Dla Carfree to żaden kłopot, w dalszym ciągu poruszając się po trasach innych państw będziemy mogli skorzystać z tych samych usług – serwisu i całodobowej pomocy konsultanta. Wraz z wypożyczalnią samochodów Carfree nie musimy martwić się o nasze bezpieczeństwo, ponieważ ta profesjonalna firma ma na względzie każdego swojego klienta.

Korzyści z długoterminowej współpracy

Posiadając firmę zawsze dążymy do tego aby nasi klienci byli zadowoleni, jednak aby tak było, powinniśmy też zadbać o swoich pracowników. Często dochodzi do sytuacji gdzie szukamy eksperta z danej dziedziny na dłuższy okres, a nierzadko zdarza się tak, że mieszka on dość daleko względem lokalizacji firmy. Dlatego wtedy najczęściej myślimy nad tym co możemy zrobić aby udogodnić mu dojazd do nas. Wypożyczalnia samochodów Carfree pomyślała o tym i w swojej ofercie uwzględniła potrzeby klientów odnośnie długoterminowego wynajmu – którego koszty są ustalane indywidualnie. Najem obejmuje okres od 2 do 5 lat, niesie on ze sobą takie korzyści jak obniżenie kosztów i możliwość użytkowania auta idealnego do powierzonych zadań. Dzięki wynajmowi, unikamy potrzeby pobrania kredytu z banku na zakup samochodu oraz pozwala nam to stronić od wydatków związanych z jego utrzymaniem, serwisem i przeglądami. Wybierając taką postać umowy jesteśmy w stanie przewidzieć wydatki, dzięki temu pozwalając sobie na zaplanowanie budżetu.

Carfree to firma, która zdecydowanie dba o poziom swoich usług, w pełni profesjonalnie podchodzi do swoich klientów oferując im wynajem nowoczesnych aut w bardzo przystępnej cenie przy tym zapewniając najwyższego formatu pomoc związaną z ich eksploatacją. Ta profesjonalna wypożyczalnia samochodów bez kaucji, to zdecydowanie lider na Polskim rynku pod względem tego co oferuje.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ