Ciągnik Ursus C-360 – skąd jego popularność?

0
744

Ciągnik Ursus C-360 to jeden z najpopularniejszych modeli ciągnika wśród rolników. Było tak od samego początku pojawienia się tego modelu w sprzedaży i jest tak do dziś. Wynika to z wielu praktycznych funkcjonalności oraz z tego, że praca z tym ciągnikiem jest po prostu wygodna. Ursus C-360 to ciągnik wciąż znacznie częściej wybierany w porównaniu z ciągnikami zachodnich marek.

Odporność i wytrzymałość

To, co na pewno charakteryzuje ciągnik Ursus C-360 to jego duża wytrzymałość. Uwagę zwrócić należy choćby na siedzenie Ursus C-360. To fotel typu Grammer. To siedzisko niezwykle wytrzymałe i odporne na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Poza tym ciągnik Ursus C-360 posiada bardzo mocny silnik oraz układ hamulcowy. Ogromną zaletę tego typu ciągnika jest także to, iż ciągnik ten wyposażony jest w zaczep do przyczep jednoosiowych. Dzięki temu ciągnik sprawdza się w niemal każdych warunkach. Często w niejednym gospodarstwie rolnym to jedyny ciągnik, który wykorzystywany jest do wielu różnorodnych zadań.

Budowa ciągnika Ursus C-360

Mówiąc o zaletach ciągnika Ursus C-360 nie można nie wspomnieć także o tym, iż ciągnik ten posiada prostą budowę. Dzięki temu ewentualne naprawy nie stanowią żadnego problemu. Większość z nich można przeprowadzić samodzielnie. Nawet dobrej jakości i wytrzymałe siedzenie Ursus C-360 można wymienić samodzielnie. Samodzielne naprawy są możliwe także dlatego, iż części do tego modelu ciągnika są szeroko dostępne. Atrakcyjne są także ich ceny. Dodatkowo, jeśli mowa o częściach do Ursusa C-360, wiedzieć trzeba, że na rynku dostępne są także dobrej jakości zamienniki w korzystnych cenach.

Części do Ursusa C-360

Jak wspomniano, na rynku dostępna jest szeroka oferta części do Ursusa C-360. Dotyczy to także zamienników. Co ważne, zakupić można także całe elementy konstrukcyjne w celu ich wymiany jeśli zajdzie taka konieczność. Przykładem może być siedzenie Ursus C-360. Części do tego modelu ciągnika oferuje niemal każdy sklep z częściami do maszyn rolniczych. Dobrym rozwiązaniem może być zakup części w internetowym sklepie z częściami do ciągników. Takie rozwiązanie to duża wygoda, szeroki asortyment części oraz korzystne ceny.

Wytrzymałość, funkcjonalność, prosta budowa oraz szeroka dostępność części. Wszystko to sprawia, że ciągniki Ursus C-360 cieszą się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższej przyszłości zmienić. Ciągniki marek zachodnich wciąż zatem mają w Polsce sporą konkurencję, jeśli chodzi o sprzedaż ciągników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ