Oficjalnym dealerem produktów Farmtrac współcześnie jest sklep TwojaZagroda.pl. Działa głównie na Podlasiu, ale również chętnie korzystają z niego klienci z całej Polski i nie tylko. Oferuje zakup wszystkich maszyn rolniczych produkowanych przez firmę Farmtrac. Obustronna współpraca Farmtrac ze sklepem TwojaZagroda.pl daje bardzo wiele korzyści, między innymi zwiększa rynek zbytu oraz sprawia, że rolnicy czują się komfortowo podczas wykonywania swoich obowiązków.

Firma Farmtrac to jeden z największych polskich producentów ciągników rolniczych, posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia rzeszę wykwalifikowanych pracowników. Dominuje na rynku rolniczym od 17 lat i oferuje niezawodne maszyny rolnicze.

Ciągniki rolnicze Farmtrac są bardzo uniwersalnymi maszynami i chętnie są nabywane nie tylko przez rolników w celu wykonywania prac polowych, ale również przez osoby wykorzystujące je do koszenia trawy, sprzątania ulic oraz prac porządkowych na terenach leśnych i zielonych. Ciągniki Farmtrac mają bardzo szerokie zastosowanie, spełniają wiele funkcji i są pomocne w przeróżnych potrzebach.

Firma Farmtrac i jej historia

Firma Farmtrac powstała w 2000 roku, a jej główną specjalnością do dziś jest produkcja ciągników rolniczych. Powstające maszyny rolnicze Farmtrac odznaczają się prostą i niezawodną konstrukcją. Klasyczna budowa ciągników Farmtrac umożliwia sprawne dokonywanie napraw oraz konserwowanie maszyn.

Pierwszym ciągnikiem rolniczym Farmtrac był Escorts 335 powstał na wzór ciągnika rolniczego Ursus C 330. Firma Farmtrac zawsze chętnie bierze udział w targach rolniczych, na których śmiało prezentuje swoje nowości.

Wiele lat temu firma Farmtrac pojawiła się na targach Agrotech, gdzie przedstawiała ciągniki rolnicze: Farmtrac 685 DT, Farmtrac 690 DT oraz Farmtrac 9120 DT. W roku 20011 zaprezentowała ciągniki Farmtrac 7100 DT i Farmtrac 7110 DT na targach Agro Show w Bednarach. Oprócz tego firma Farmtrac została wielokrotnie nagrodzona nagrodami np. Maszyna Roku i dzięki temu stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Obecnie wszystkie towary od Farmtrac można nabyć bezpośrednio u dealera TwojaZagroda.pl. W sklepie TwojaZagroda.pl można zakupić, aż 20 różnych modeli ciągników Farmtrac. Oferta Farmtrac dostępna w sklepie TwojaZagroda.pl podzielona jest na trzy serię ciągników:

  • Europeline IIIA
  • Europeline III B
  • Heritage

Produkcja maszyn rolniczych Farmtrac rozpoczyna się od odpowiedniego przeanalizowania części i potrzebnych elementów. Powstające maszyny poddawane są badaniom i wykonywane z wyjątkową precyzją. Właściwie dopasowane elementy ciągników rolniczych Farmtrac sprawiają, że maszyny posiadają: niezawodną konstrukcję, zużywają małe ilości paliwa i są tanie w utrzymaniu.

Sklep TwojaZagroda.pl i jego asortyment– oficjalny dealer Farmtrac

TwojaZagroda.pl to jeden z pierwszych sklepów na Podlasiu, który jest oficjalnym dealerem Farmtrac. W ofercie sklepu znajdziemy wszystkie maszyny produkowane przez Farmtrac w dobrych i promocyjnych cenach.

Sklep TwojaZagroda.pl posiada w sprzedaż między innymi:

  • Ciągnik Farmtrac Heritage 6060 DTn

Posiadający ekonomiczny 3 cylindrowy silnik AVL, spalający tylko 4l/h, nawet podczas współpracy z ładowaczem. Mający moc ciągnika 60K oraz  masę własną około 3t. Dostępny w korzystnej cenie.

  • Ciągnik Farmtrac Heritage 6075 DTn

Charakteryzujący się mocą 74KM, skrzynią biegów 8+2 mechaniczną z podwójnym sprzęgłem. Obecnie w promocyjnej cenie.

  • Ciągnik Farmtrac 675 DTn IIIA wraz z ładowaczem czołowym Metal-Fach T229

Cały zestaw składa się z ciągnika Farmtrac 675 DTn IIIA oraz ładowacza czołowego T229 produkcji Metal-Fach w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • Ciągnik Farmtrac 690 DTn IIIB z ładowaczem czołowym Metal-Fach T229

Niezawodny zestaw składający się z ciągnika Farmtrac 690 DTn IIIB oraz ładowacza czołowego T229 produkcji Metal-Fach. Dostępny w atrakcyjnej cenie.

  • Ciągnik Farmtrac 675 DTn King IIIA/IIIB oraz ładowacz czołowy Metal-Fach T229

Kupując ciągnik rolniczy Farmtrac 675 DTn King IIIA/IIIB ładowacz czołowy produkcji Metal-Fach można kupić o 50% taniej. Jedna z najkorzystniejszych obecnie promocji.

  • Ciągnik Farmtrac 9120 DTn IIIA/IIIB oraz ładowacz czołowy Metal-Fach T229

Ciągnik rolniczy Farmtrac 9120 DTn King IIIA/IIIB wraz z ładowaczem czołowym produkcji Metal-Fach – aż 50 % taniej.

Oprócz licznych promocji zestawów i pojedynczych maszyn rolniczych sklep TwojaZgaroda.pl jako dealer Farmtrac oferuje możliwość negocjacji cen i przeróżne sposoby finansowania.

[Głosów:5    Średnia:3.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ