Jak sprzedać swoją szkodę oc?

W ostatnim czasie coraz więcej się słyszy i czyta o tym, jak duże znaczenie ma pozyskanie na tyle wysokiej kwoty odszkodowania, by była w stanie pokryć koszty związane z naprawą samochodu. Niestety bardzo często nie znamy swoich praw, przez co bardzo trudno jest uzyskać satysfakcjonującą kwotę zadośćuczynienia. Ponadto wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże znaczenie ma nie tylko umiejętność negocjowania umów czy kosztorysu naprawy, ale również prawo do ponownej weryfikacji.

Odkupywanie odszkodowań to szansa na dodatkowe pieniądze

Nasza świadomość co do praw zwiększa się z każdym rokiem. Dzięki temu, że istnieje dostęp do Internetu, wiele informacji jesteśmy w stanie pozyskać tą drogą. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieje wiele różnego rodzaju praw, o których się milczy. Przykładowo prawo do pozyskania większego odszkodowania dla zdarzenia, które miało miejsce nawet do 3 lat wstecz. To niezwykle istotne, ponieważ bardzo często właściciel, który już uzyskał pieniądze w krótkim czasie, przekonał się o tym, że niestety nie są one w stanie pokryć całkowitych kosztów naprawy samochodu. Ma to tym większe znaczenie, że dość często wypadek samochodowy pokazuje tylko i wyłącznie część szkód, natomiast może nosić znamię szkód ukrytych, które ujawniają się dopiero po pewnym czasie. W takiej sytuacji większość posiadaczy samochodu decyduje się na naprawę z własnej kieszeni, gdyż nie mają świadomości co do tego, że można pozyskać dodatkowe fundusze właśnie na ten cel.

Nierzetelni ubezpieczyciele a firmy skupujące odszkodowania

Miałeś wypadek? Zdarzenie drogowe do 3 lat wstecz? Wydaje Ci się, że powinieneś uzyskać więcej pieniędzy? A może teraz wyszła na jaw usterka, która wymaga naprawy? Warto zgłosić się do firmy odkupującej odszkodowania OC, ponieważ to właśnie one są w stanie w naprawdę krótkim czasie zweryfikować całe postępowanie. Przewertują nie tylko umowy, ale również kosztorys. Bardzo często okazuje się, że koszty wyliczone przez ubezpieczyciela są zaniżone, dzieje się tak nawet w 90% przypadków. Tym samym firma odkupująca odszkodowania OC jest w stanie renegocjować warunki i wysokość odszkodowania dla swojego klienta. Jest to tym istotniejsze, że to właśnie takie przedsiębiorstwo zajmuje się wszystkim samodzielnie bez naszego udziału. Specjaliści oceniają sytuację, powołują się na konkretne przepisy prawa, co pozwala na uzyskanie naprawdę korzystnych kwot pieniędzy. Bardzo często klienci są zaskoczeni możliwościami, jakie posiadają w zasięgu swoich rąk, a o których nie mieli zielonego
pojęcia.

Jeżeli byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego i wydaje Ci się, że ubezpieczyciel OC sprawcy wypłacił Ci zbyt małą kwotę? Nie czekaj! Zgłoś się do firmy skupującej odszkodowania OC już dziś. Po krótkiej weryfikacji i opisie zdarzenia można będzie skierować pierwsze kroki ku temu, by zaprowadzić stosowne zmiany. W ostatnim czasie firmy, które prowadzą taką działalność, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oznacza to, że nasza świadomość co do swoich praw się zmienia. Dzięki temu coraz większa liczba osób decyduje się na walkę z ubezpieczycielami, którzy celowo zaniżają kosztorysy, gdyż mają świadomość tego, jak niewiele osób zna swoje prawa. Przede wszystkim, jeśli tylko doszło do zdarzenia drogowego, w którym to drugi uczestnik był winny, należy wysokość kwoty w takiej firmie. Specjaliści będą mogli nie tylko ocenić sytuację, ale również załatwić wszelkie formalności za nas. Ponadto należy pamiętać, że znają oni aktualne prawo, ale również mają ogromne doświadczenie w negocjowaniu z ubezpieczycielami. Pozwala to na uzyskanie niezwykle korzystnych profitów finansowych, nawet jeśli do zdarzenia doszło w ciągu 3 ostatnich lat i odszkodowanie zostało już wypłacone.

Dużą skuteczność w uzyskiwaniu dopłat do odszkodowań ma http://cewik.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ