Najskuteczniejsze zabezpieczenie antykradzieżowe – IKOL SVR Dashcam

Wydawać by się mogło, że rynek zabezpieczeń antykradzieżowych aut został już wypełniony – w końcu od lat przewijają się te same mechanizmy w odświeżonych wersjach. Wiadomo jednak, że wraz z postępem technologicznym ewoluują także metody złodziei, którzy znajdują co raz to nowe sposoby na kradzieże aut. Właśnie dlatego ochrona pojazdu powinna być kompleksowa, a taką proponuje IKOL SVR Dashcam – połączenie radiowej lokalizacji z monitoringiem GPS oraz wideorejestratorem.

System radiowy i wideorejestrator – kompleksowe zabezpieczenie antykradzieżowe!

Nikt wcześniej nie połączył dwóch narzędzi – lokalizatora radiowego oraz kamery samochodowej – a szkoda! Te dwie części zebrane w jednym systemie dają niemalże pewność, że w przypadku kradzieży auto wróci do właściciela. Radiowa ochrona, w przeciwieństwie do sygnału GPS, jest niemożliwa do zagłuszenia – oznacza to, że złodziej nie może zrobić nic, by lokalizator radiowy przestał nadawać. Dzięki temu jest łatwy do zlokalizowania, niezależnie od działań złodziei.

Natomiast wideorejestrator potrafi odstraszyć złodzieja już samą obecnością – w końcu uwiecznienie złodzieja na filmie stanowi mocny dowód, gdy uda się go złapać. W przypadku IKOL SVR Dashcam można powiedzieć, że dowód będzie praktycznie nie do podważenia – wszystko dlatego, że kamera nagrywa jednocześnie widok przez przednią szybę oraz wnętrze auta. Mało tego, nagrywanie rozpoczyna się po włączeniu zapłonu, a nagrany 30-sekundowy film zapisuje się bezpośrednio w aplikacji IKOL Tracker, która służy do obsługi systemu.

Kolejną funkcją przydatną w przypadku kradzieży jest transmisja wideo na żywo, prowadzona również za pomocą aplikacji. Gdy właściciel auta dostanie alert o nieautoryzowanym ruchu pojazdu, może od razu połączyć się z kamerą samochodową i sprawdzić gdzie zmierza auto oraz kto siedzi za kółkiem. Następnie może przekazać wizerunek sprawcy policji – dzięki temu łatwiej będzie go ująć.

Dodatkowa pomoc przydatna na co dzień – moduł GPS!

Jedną z części IKOL SVR Dashcam jest także moduł GPS, który przekazuje bieżącą lokalizację oraz daje dostęp do takich funkcjonalności jak raporty i alerty. W przypadku kradzieży może odegrać ważną rolę – wskaże na mapie gdzie przebywa sprawca. Jednak sygnał GPS nie jest odporny na zagłuszarki, które złodzieje upodobali sobie w ostatnich latach.

Może więc być wsparciem, w przypadku kradzieży samochodu, jednak najbardziej przyda się na co dzień. Dostęp do raportów daje podgląd do danych związanych z przebytymi trasami, eksploatacją pojazdu czy bardziej szczegółowymi danymi jak prędkość. Natomiast alerty to informacja na bieżąco o tym co się dzieje z pojazdem. Wśród nich możemy wyróżnić takie jak alert odholowania, niskiego napięcia zasilania czy próbie zagłuszenia sygnału. Ten ostatni to zazwyczaj znak, że ktoś w pobliżu chce ukraś auto, tak więc po weryfikacji za pomocą np. streamingu na żywo, możesz od razy powiadomić Centrum Operacyjne IKOL oraz policje, że doszło do kradzieży.

IKOL SVR Dashcam – kompleksowe zabezpieczenie antykradzieżowe przydatne na co dzień!

IKOL SVR Dashcam to kompleksowe narzędzie, które wszechstronnie ochroni każdy pojazd. Połączenie technologii radiowej lokalizacji, systemu GPS oraz kamery samochodowej daje mieszankę, która skutecznie odzyskuje auta po kradzieży, a także jest przydatne na co dzień. Dzięki niemu uwiecznisz niezapomniane chwile na trasie oraz te wewnątrz auta.

Po więcej informacji na temat systemu IKOL SVR Dashcam zapraszamy na stronę www.ikol.pl

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ